środa, 4 maja 2011

Tattoos ;d

     Dzisiejszy post chciałabym przeznaczyć TATUAŻOM :)  Stają się one coraz bardziej popularne i modne a zatem coraz więcej gwiazd polskich i zagranicznych prezentuje swoje 'dziary' . 
     Ze względu na gust każdemu podobają się inne - jednym duże, drugim małe, niektórzy lubią kolorowe a jeszcze inni czarne. Ja osobiście gustuję w tatuażach o małej wielkości bez koloru. Podobają mi się delikatne, kobiece. Najlepiej takie, które mają jakieś znaczenie. Chodzi mi  o różne ważne dla danej osoby napisy typu motta ( 'music is my life' ) lub symbolizujące coś, np: ptaki - wolność.
     Inni znów, np. Aga :), lubują w tatuażach, które się ślicznie prezentują i nie muszą mieć żadnego znaczenia.Choć wg Aguu, i tu zacytuję : ' Z czasem tatuaż może nabrać dla kogoś znaczenie'. Ona chciałaby  wytatuować sobie gwiazdki ( coś w stylu Rihanny - fota będzie na dole ).
     Oczywiście są też troszkę gorsze strony tatuaży. Jedną z nich jest ból podczas robienia. Znam nawet osobę, która zemdlała. Ale bez paniki. Istnieją przecież znieczulenia. A z resztą dla takiego cudeńka warto się troszkę poświecić :) 
   Więc tak : dla mnie tatuaże są czymś bardzo pozytywnym, ale moim zdaniem są dwie rzeczy o których powinno się pamiętać : 1. Dobrze przemyśleć czy jest się zdecydowanym na 100 % -zero wątpliwości; 2. Wybrać profesjonalne i dobre studio - lepiej trochę zabulić niż płacić za głupotę zdrowiem .


Foty fajnych tatuaży : 

    Jest jeszcze wiele, wiele więcej, ale tyle wystarczy żeby pokazać ock :) 


Pati .

7 komentarzy:

 1. ale zalowo bedziecie wygladac w wieku 70 lat ;P
  I tatuaz taki znieksztalcony = fuj :D
  Ten pierwszy tatuaz jest glupi, ale ten z sluchawkami jest najlepszy :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale nie warto na razie myśleć tak daleko w przyszłość ;p

  OdpowiedzUsuń
 3. właśnie , po pierwsze ona nie dożyje do 70 lat !

  OdpowiedzUsuń
 4. a jak miala urodziny to spiewales 100 lat a teraz sie okazalo ze nawet 70 lat !

  OdpowiedzUsuń
 5. bo bd koniec świata w 2012 dekielu ! ; pp

  OdpowiedzUsuń