poniedziałek, 9 maja 2011

Improvisaaaation ;d

     Na dzisiejszy post w ogóle nie mam pomysłu. Więc będę improwizować :) Właśnie przyszłam ze szkoły i ciekawa jestem jak poszło Adze na zawodach. Ja nie jechałam i musiałam z chemii sprawdzian pisać. Całe szczęście nie był trudny..
    Poruszyć chciałabym jeszcze raz temat PLOTEK. Szczerze podziwiam tą osobę, która je wymyśla za bujną wyobraźnię! Haha.. nadal nie mogę uwierzyć, Aga z resztą pewnie też, w to co ludzie gadają. No cóż  innego mi zostało ja nie serdecznie pozdrawić pana/panią Plotka ;d Od dziś moim nowym przezwiskiem bd 'złodziej'. Hahaha.
   Ogólnie to mam dobry humor. Jest śliczna pogoda, jestem już po spr z chemii, no i co najważniejsze : w ten weekend są urodziny Natalii :)) Fotoreportaż będzie na pewno !
  Dzisiaj to będzie na tyle :) Pozdrooo.
Pati. 
   
p.s. dodaję tu Agi ukochaną piosenkę, którą umie na pamięć i ciągle 'śpiewa' ;d - mi też się podoba.

4 komentarze:

 1. Dziękuję za wpis :)
  Całą notkę ciężko skomentować - nie jestem w temacie ;) Za to piosenka bardzo mi się podoba :p Pozdrawiam i zapraszam http://w-kolorze-nude.blog.onet.pl/

  OdpowiedzUsuń
 2. piosenka jest suuuper! (;
  oj, ta plotka jest niezła. ;d ktoś ma wyjątkowo bujną wyobraźnie, no ale cóż..albo nie ma swojego życia, albo tak Cię uwielbia, że musi mówić o Tobie na okrągło. ;p

  N. (;

  OdpowiedzUsuń
 3. nie jestem zupełnie w temacie, ale mogę się wypowiedziec, że ludzie niektórzy naprawdę mają bujną wyobraźnię... O sobie usłyszałam tyle niestworzonych historyjek, że nie da się tego ogarnąc. Byłam dziwką, dilerką, narkomanką, alkoholiczką i różnymi takimi. Ludzie chyba mają nudne życie, skoro tworzą takie rzeczy.

  OdpowiedzUsuń